Galatasaray’dan Melo’ya son teklif

Galatasaray yönetimi, maç başlarıyla birlikte 4 milyon 410 bin Euro kazanan Melo’ya, 3 milyon Euro garanti toplam 3.5 milyon Euro’luk son teklifini yaptı. Melo’nun cevabına göre transfer netlik kazanacak.

Galatasaray’da Felipe Melo belirsizliği devam ediyor, yönetim Brezilya’lı ön liberoyu takımda tutmak için formül üstüne formül üretiyor.

30 BİN EURO MAÇ BAŞINDAN VAZGEÇ

Bonservisi Juventus’ta olan Pitbull’u pahalı olduğu gerekçesiyle ikinci plana atan yönetim, alternatif oyuncuların daha pahalı gelmesi nedeniyle rotasını yine Melo’ya çevirdi. Taraftarın da sambacının takımda kalmasını istediğini bilen ve bunu göz önünde bulunduran yönetimin Pitbull’a yeni bir teklif sunduğu öğrenildi. Melo’ya öneride bulunan idareciler, “Maç başına aldığın 30 bin Euro’dan vazgeç, bonservis ücretini ödeyip seni hemen alalım. Aksi takdirde, yollarımızı ayıracağız” ifadesini kullandılar.

NAPOLİ OLMAZSA ASLAN’A DÖNECEK
Geçtiğimiz sezon 3 milyon 300 bin Euro garanti para alan Melo’nun kazancı maç başlarıyla birlikte 4 milyon 410 bin Euro’yu bulmuş, bu da yönetimin belini bükmüştü. Juventus’a verilecek yüksek bonservis bedelini de göz önünde tutan Sarı-Kırmızılı yöneticilerin toplamda 3.5 milyon Euro teklif ettiği ancak bu paranın 3 milyon Euro’sunu garanti, kalan 500 binini ise maç başına bölmeyi planladığı ortaya çıktı. Parasının düşürülmesine şimdilik sıcak bakmayan Melo’nun ise kendisine talip olan Napoli ile görüşmelere başladığı ve istediği rakamı alamaması durumunda G.Saray’ın teklifini değerlendireceği bildirildi.

Kaynak:HtSpor

SON HABERLER