Aboubakar’ın forma numarası belli oldu

Beşiktaş’ın yeni golcüsü Aboubakar giyeceği forma numarasını açıkladı.

BJK TV’de katıldığı programda soruları yanıtlayan golcü oyuncu önümüzdeki sezon 9 numaralı Beşiktaş formasını giyeceğini açıkladı.

İşte Aboubakar’ın açıklamaları:

KARŞILAMADAN ÇOK ETKİLENDİM

Sizlere teşekkür ediyorum. Havaalanındaki karşılama muazzamdı. Çok etkilendim. Taraftarlarımıza zahmet edip, oraya geldiği için teşekkür ediyorum.

BEŞİKTAŞ BÜYÜK BİR KULÜP

Kulübü iyi tanımıyordum ama kaynaklardan bilgiler aldım. Quaresma ile birlikte oynamıştım. Burası büyük bir kulüp. Kulübün hem sportif hem idari anlamda büyüklüğü tercihim oldu.

RICARDO VE TALISCA’NIN VARLIKLARI ÇOK ÖNEMLİ

Ricardo ve Talisca’nın varlıkları çok önemli. Ben inanıyorum ki takımdaki diğer arkadaşlarımın da adapte olabilmem için bana yardımları olacak.

AMOKACHI KADAR MÜCADELEMİ GÖSTERECEĞİM

Amokachi’nin oyunculuk dönemini pek hatırlamıyorum. Ama en az onun yaptığı mücadele kadar mücadelemi göstereceğim. Bundan şüpheniz olmasın.

ŞAMPİYONLAR LİGİ YORUMU

Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşadım. Hazırlık aşaması çok önemli. Farklı bir seviyede oynuyorsunuz. Ciddi hazırlanmalısınız. Grupta şansımız var ama işi ciddi tutmalıyız.

LEWANDOWSKI’Yİ ÖRNEK ALIYORUM

Örnek aldığı futbolcuyla ilgili soruya Aboubakar; “Lewandowski’yi örnek alıyorum” dedi.

KIEV’E ATTIĞIM GOLLERİ AYRI TUTUYORUM

D.Kiev’e attığım goller çok önemli. Grubun ilk maçıydı ve deplasmanda oynuyorduk. Bu golleri ayrı tutuyorum.

ÖVGÜLER BENİ MUTLU EDİYOR

Övgüler güzel şeyler. Bir taraftan da şöyle bir şey var, insan devamlı kendinden övgülerle bahsetmek istemiyor. Bu övgüler beni mutlu ediyor.

GOL SAYISI SÖYLEMEM MÜMKÜN DEĞİL

Gol sayısı söylemem mümkün değil. Atabildiğim kadar fazla gol alacağım. Oyunumla ilgili de ben kendime not vermeyeyim. Oynadıkça taraftarlar bana not versin.

9 NUMARAYI SEÇTİM

9, forma numaram. Hep 9’u giydim. 9 müsait olmasaydı, başka bir numara giyecektim. Burada da 9’u seçtim.

BİZ KAZANDIKÇA BEN GÜLERİM

Biz kazandıkça ben gülerim. Bunda sorun yok. İlk defa Türkiye’ye geldim. Yemeklerle aram şimdilik iyi. Gayet güzel gidiyor.

QUARESMA, TAM BİR FENOMEN

Quaresma benim iyi arkadaşım. Çok iyi kalbi var ve iyi bir insan. Futbolculuğu ile ilgili bir şey söylemeye gerek yok. Tam bir fenomen.

BÖYLE BİR ŞEY YAŞAMAMIŞTIM

Benim için şaşırtıcı olan oyunculara gösterilen sıcaklık. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu gerçekten garip bir durum

VODAFONE ARENA’NIN KONUMU ÇOK İLGİNÇ

Vodafone Arena stadı çok iyi. Bu kadarını beklemiyordum. Konum çok ilginç.

SON HABERLER