İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (11 Aralık 2017 Pazartesi)

Yoğun hafta sonu programının ardından 11 Aralık 2017 Pazartesi günü daha az karşılaşmanın olduğu bir iddaa bülteni ile karşı karşıyayız. Bugüne ait tüm maçlar editörlerimiz tarafından incelenerek iddaa tahminleri ve günün banko kuponu hazırlandı.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

178 LAZIO – TORINO iddaa tahmini

Lazio bu sezon ligde sahasında oynadığı 6 maçın 3’ünde puan kaybetti. Deplasmanda ise 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik aldı. Torino ise deplasmanda oynadığı 8 lig maçının 4’ünde berabere kaldı 2 maçı ise kazandı. Lazio’nun sahasında aralarında oynadıkları son 3 maçı Lazio kazandı. Lazio kazanma ihtimali %54 TAHMİN: 1 ORAN: 1,30

160 KONYASPOR – KARABUKSPOR iddaa tahmini

Konyaspor son 4 lig maçında sadece 1 puan alabildi. Karabükspor ise son 5 lig maçını kaybetti. İki takımında ligde ki durumu oldukça kötü ikisi de kazanmak isteyecektir. Konyaspor’un sahasında kazanma ihtimali %51 TAHMİN: 1 ORAN: 1,75

577 ESKİŞEHİRSPOR – GAZİANTEPSPOR iddaa tahmini

Son 3 lig maçını kaybetmeyen 2 galibiyet 1 beraberlik alan Eskişehirspor lig sonuncusu Gaziantepspor’u konuk ediyor. Eskişehirspor taraftarıyla bu maçı kazanır. Eskişehirspor’un ilk yarıyı kazanma ihtimali %43 TAHMİN: İY1 ORAN: 1,30

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.

Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER