İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (15 Aralık 2017 Cuma)

15 Aralık Cuma günü major liglerde çok fazla karşılaşma olmamasına rağmen editörlerimiz tüm karşılaşmaları inceleyerek iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu oluşturdular.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

269 MONCHENGLADBACH – HAMBURGER iddaa tahmini

Monchengladbach’ın sahasında oynadığı son 6 maçta karşılıklı gol oldu. Her iki takımda son 3 maçını kazanamadı. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %60 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,45

101 ST ETIENNE – MONACO iddaa tahmini

Lyon ve MArsilya ile aynı puanda olan Monaco’nun puan kaybına tahammülü yok. St Etienne’de 3 oyuncu kart cezalısı. Monaco’nun bu maçı deplasmanda kazanma ihtimali %45 TAHMİN: MS2 ORAN: 1,60

102 SEVILLA – LEVANTE iddaa tahmini

Son 5 iç saha maçında 4 galibiyet 1 beraberlik alan Sevilla deplasmanda gol yemeyen Levante’yi konuk ediyor. Levante son 5 deplasman maçının 4’ünde gol yemedi. 3’ünde ise gol attı. Sevilla bu maçı seyircisi ile kazanır. Sevilla kazanma ihtimali %65 TAHMİN: MS 1 ORAN: 1,15

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.

Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER