İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (20 Aralık 2017 Çarşamba)

Fransa ligi ve İtalya, İngiltere, Almanya kupa maçlarının ağırlıklı olduğu 20 Aralık Çarşamba gününe ait tüm maçları titizlikle inceleyen editörlerimiz iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu hazırladılar.

Son günlerde yüksek başarı oranı yakalayan editörlerimizin faydalandığı Lider iddaa tahminleri uygulaması sizlere de öneriyoruz.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

468 LILLE – NICE iddaa tahmini

Son 5 maçının 4’ünde gol atan 4’ünde de gl yiyen Lille sahasında son 5 maçının 4’ünde gol atan ve tamamında gol yiyen Nice ile karşılaşıyor. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %50 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,55

454 CHELSEA – BOURNEMOUTH iddaa tahmini

Kupa maçında rotasyon yapmasını beklediğimiz Chelsea rotasyona rağmen sahasında kazanır ve kupada üst tura adını yazdırır. Chelsea kazanma ihtimali %67 TAHMİN: MS1 ORAN: 1,20

434 ROMA – TORINO iddaa tahmini

Sahasında oynadığı son 10 resmi maçta 1 kez kaybeden Roma sahasında Torino ile karşılaşıyor. Roma 2 ay önce lig maçında Torino’yu deplasmanda 1-0 yenmişti. Roma kazanma ihtimali %58 TAHMİN: MS1 ORAN: 1,35

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER