İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (21 Aralık 2017 Perşembe)

İtalya ikinci liginin ağırlıklı olduğu 21 Aralık Perşembe gününe ait karşılaşmaları inceleyen editörlerimiz iddaa tahminleri ve banko kuponlarını hazırladılar.

Tahminlerini oluştururken Lider iddaa tahminleri uygulamasından faydalanan editörlerimiz kazanmak isteyen bahis severlere kendi kullandıkları bu uygulamayı tavsiye etmektedir.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

515 NOVARA – PERUGIA iddaa tahmini

Novara’nın sahasında oynadığı son 5 maçında 4’ünde karşılıklı gol oldu. Perugia’nın da deplasmanda oynadığı son 5 maçın 4’ünde karşılıklı gol oldu. Her iki takımda bol gol atıp bol gol yiyor. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %64 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,45

516 SALERNITANA – FOGGIA iddaa tahmini

Salernitana’nın sahasında oynadığı son 10 maçın 8’inde karşılıklı gol oldu. Foggia ise son 10 deplasman maçının 8’inde gol attı 9’unda gol yedi. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %70 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,40

517 SPEZIA – AVELLINO iddaa tahmini

Spezia sahasında oynadığı son 10 maçta 7 galibiyet 1 mağlubiyet 2 beraberlik aldı. Avellino ise son 10 deplasman maçında 1 galibiyet 6 mağlubiyet 3 beraberlik aldı. İç saha canavarı Spezia’nın kazanma ihtimali %53 TAHMİN: MS1 ORAN: 1,60

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER