İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (22 Aralık 2017 Cuma)

22 Aralık cuma gününa ait iddaa bülteninde çok fazla seçenek olmamasına rağmen editörlerimiz sizler için iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu hazırladılar.

Tahminlerini oluştururken Lider iddaa tahminleri uygulamasından faydalanan editörlerimiz kazanmak isteyen bahis severlere kendi kullandıkları bu uygulamayı tavsiye etmektedir.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

144 GIRESUNSPOR – GAZIANTEPSPOR iddaa tahmini

Giresunspor’un sahasında kazanmasını beklediğimiz mücadelede Giresunspor kazanırın oranı oldukça düşük. Bu nedenle oran yükseltmek için ilk yarı Giresunspor kazanır diyoruz. Giresunspor ilk yarıyı kazanma ihtimali %51 TAHMİN: İY1 ORAN: 1,25

105 CAGLIARI – FIORENTINA iddaa tahmini

Cagliari’nin sahasında oynadığı son 6 maçta karşılıklı gol oldu. Fiorentina son 6 deplasman maçının 5’inde gol attı 5’inde gol yedi. Aralarında oynadıkları son 3 maçın 2’sinde karşılıklı gol oldu. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %60 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,45

104 ARSENAL – LIVERPOOL iddaa tahmini

Liverpool deplasmanda oynadığı son 10 maçta gol attı. Arsenal sahasında oynadığı son 6 maçta gol attı. Aralarında oynadıkları son 4 maçın 3’ünde karşılıklı gol oldu. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %61 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,25

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER