İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (5 Aralık 2017 Salı)

Şampiyonlar ligi maçlarının bulunduğu 5 Aralık 2017 Salı gününe ait iddaa bültenini inceleyen editörlerimiz sizler için iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu hazırladılar. Lider iddaa tahminleri uygulamasından faydalanan editörlerimiz sizlerinde daha fazla maç tahmini ve yüksek oranlı kuponlar için uygulamayı yüklemesini tavsiye etmektedir.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

162 BAYERN MUNIH – PSG iddaa tahmini

Gruptan çıkmayı garantileyen iki takımın mücadelesinde Bayern deplasmanda 3-0 kaybettikleri maçın intikamını almak isteyecektir. Bu maçta bol gol olur. 2.5 üstü gol olma ihtimali %75 TAHMİN: 2.5 Üst ORAN: 1,35

165 CHELSEA – ATLETICO MADRID iddaa tahmini

Az gol atan ve az gol yiyen Atletico kazanmak zorunda. Bu maçta az gol olmasını bekliyoruz. 2.5 altı gol olma ihtimali %52 TAHMİN: 2.5 Alt ORAN: 1,60

164 CELTIC – ANDERLECHT iddaa tahmini

Celtic gruptaki tek galibiyetini Anderlecht deplasmanında aldı. Anderlecht’in ardık bir iddiası kalmadı. Celtik bu maçı sahasında rahat kazanır. Celtic kazanma ihtimali %47 TAHMİN: 1 ORAN: 1,65

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.

Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER