Mahmut Uslu : İma etmem söylerim!

Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, mücadelenin ardından yaptığı açıklamada ses getirecek sözler sarf etti.

Fenerbahçe, hayati önemdeki karşılaşamada Mersin İY’yi 90+3’te gelen Emre golüyle 1-0 yendi ve şampiyonluk şansını son 2 maça taşımayı başardı. Maç sonu Mahmut Uslu çarpıcı açıklamalar yaptı.

İlk olarak Mersinli yöneticilere teşekkür eden Mahmut Uslu, “İyi oynamadık ama son dakikalarda gelen golle kazandık. Ben diyorum ki Allah’ın hikmeti mi? Bu ara çok eziyet çekiyoruz, Trabzon olayı takımı çok etkilemişti. Bunları hallettik diyordum ama olmamış” dedi.

Ligde önlerinin açıldığını söyleyen Mahmut Uslu, daha sonra Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’a yüklendi.

‘Oyuncular dikkat etsin’

Uslu, “Yaşına hürmeken bir şey söylemediğimiz kulüp başkanının nereye vardığını anlamadığımız, sizlerin de anlamadığı konuşmaları, daha evvel ki maç… Bizim oyuncularımız hemen atılıyor, seyirci yasağı geliyor. İnşallah önümüzdeki yıllarda neler yapacağımızı göreceksiniz. Sportif açıdan devam etmeye çalışıyoruz, eski alışkanlıkları devam ettiriyorlar” dedi.

Uslu, “Şike olduğunu mu ima ediyorsunuz?” sorusuna ise, “Ben ima etmem, söylerim. İlhan Cavcav’ın konuşmasını ve ardından olanları söylüyorum. Oyuncuların dikkat etmesi lazım. Sportif olayların dışında şeyler oluyor, bunların bitmesi lazım” yanıtını verdi.

SON HABERLER