Nasri transferinde son dakika şoku!

Beşiktaş’ın kiralık olarak kadrosuna katmak için anlaşmaya vardığı Samir Nasri için Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola’dan kötü haber geldi.

Bu sezon Manchester City’nin hiçbir hazırlık karşılaşmasında dahi forma şansı bulamayan Nasri bugün ilk kez West Ham United karşısında forma şansı buldu. Manchester City, Gökhan Töre’nin de Beşiktaş’tan kiralık olarak gittiği West Ham United’ı 3-1 mağlup etti.

Beşiktaş’ın transfer gündeminde bulunan Fransız futbolcu Samir Nasri 75. dakikada Nolito’nun yerine sahadaki yerini aldı.

Oyuna dahil olduğu andan itibaren takımını hızlandıran Samir Nasri, 84 ve 89. dakikalarda yakaladığı net gol fırsatlarını değerlendiremedi. Nasri’nin 15 dakikalık müthiş performansı Mancheser City taraftarlarından alkış aldı.

Karşılaşma sonrasında teknik direktör Pep Guardiola Nasri için gelen sorulara Samir Nasri’nin kalitesi başka bir seviyede. Takımda kalabilir ama bu ona bağlı. Nasri eğer bize yardımcı olmak ve bu takımın parçası olmak istiyorsa kalabilir. Geldiğinde Nasri’nin kilo fazlası vardı. Ancak 7 gün sonra, 10 gün sonra nasıl çalıştığını gördüm. Fantastikti şeklinde cevap verdi.

SON HABERLER