Süper Lig başlıyor ama transferler bitmedi

Süper Lig 5 gün sonra 19 Ağustos’ta oynanacak Adanaspor – Bursaspor mücadelesiyle başlıyor. Ancak 4 büyüklerde transferler hala bitmedi. Takımla birlikte hazırlık kampı geçirmeyecek olan gerçekleşmesi muhtemel yeni transferin takımlarına ne kadar kısa sürede uyum sağlayacakları ise bir başka merak konusu.

Son Şampiyon Beşiktaş

Teknik kadronun belirlediği stoper eksiği ve Alman golcü Gomez’in yerine alınacak golcü transferleri henüz gerçekleşmedi. Jose Sosa’nın durumu ise belirsizliğini koruyor.

Kupasız Fenerbahçe

Geçtiğimiz sezonu kupasız tamamlayan Fenerbahçe şampiyonlar ligi elemelerini geçemedi ve teknik direktör Vitor Pereira ile kriz yaşıyor. Türkiye’yi terk eden Pereira’nın yerine teknik direktör arayışları devam ediyor. Takımdan ayrılan Diego’nun yerine 10 numara transferi yapılması planlanıyor.

Kötü sezonu 2 kupayla bitiren Galatasaray

Geçtiğimiz sezon ligde beklentilerin altında kalan ve Finansal Fair-Play cezası nedeniyle Avrupa’da mücadele edemeyecek olan Galatasaray’da ön libero ve yabancı forvet transferleri henüz gerçekleşmedi.

Yeniden yapılanan Trabzonspor

Teknik direktörlük koltuğunu Ersun Yanal’a teslim eden Trabzonspor birçok transfer yapmasına rağmen sağ bek ve sağ açık bölgelerine henüz beklenen transferleri gerçekleştiremedi.

Transferler Ağustos sonuna kadar

10 Haziran 2016 tarihinde başlayan 2016-2017 Yaz transfer dönemi 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek.

SON HABERLER