28 Mayıs 2024 Salı

Sakaryaspor canlı yayında kovdu

Sakaryasporun hocası Şaban Yıldırım, yerel bir TV kanalında değerlendirme yaparken, programa telefonla katılan Sakaryaspor yöneticisi tarafından görevden alındığı öğrenince yorumcular ve Sakaryaspor taraftarları şok oldu.

Canlı yayında şok

Yerel SRT televizyonundaki programa katılan Şaban Yıldırım, takımla ilgili değerlendirmeler yapıyordu. Bu esnada canlı yayına bağlanan Sakaryaspor Kulübü Başkanvekili Cihan Yıldıran, kendisine teknik direktörlük görevinden alındığını, “Sizi görevden aldık” diyerek sözlü olarak tebliğ etti. Şaban Yıldırım canlı yayında yaşanan bu olay karşısında şok oldu.

Görevine son verildiğini canlı yayında öğrenen Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, soğuk kanlı davranması gerektiğini ifade ederek, kişisel duygularla ya da öfkeyle hareket etmeyeceğini söyledi.

Takımın iyiliğini düşünerek hareket etmesi gerektiğini dile getiren Şaban Yıldırım, şöyle konuştu:

”En azından bu şekilde hareket etmek istiyorum. Doğru karar nedir ya da doğru seçim hangisidir? Onu düşünüyorum şu anda. Kişisel bir sorunum kimseyle halen yok. Yani bu yapılan davranıştan sonra da yok. Şuan takımın iyiliği için ne yapılması lazım onu düşünüyorum. Yani böyle bir davranış saçmalık. Ahlaki olmayan bir şey. Bu bana programdan önce ya da ertesi sabah da tebliğ edilebilirdi. Bunun bir usulü vardır ve bu usule uygun hareket edilmemiştir. Üzücü bir durum. Yani onlar açısından üzücü bir durum. Kendime yapıldığı için falan üzülmüyorum. Zaten gerekli tepkiyi de aldılar. Herkes konuyla ilgili olarak tepkisini koydu. Onlar da anlamışlardır zaten.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ