30 Mayıs 2024 Perşembe

Tavşanlı Linyit yeni sezon hazırlıklarına başladı

    Mehmet Akyüz’ün Beşiktaş’a transfer olmasının ardından kaleci Oğuz Dağlaroğlu, Tanju Yavuz, Davut Babür, Cemil Adıcan, Nijeryalı Debola Daniel Ogunseye ve teknik direktör Mustafa Reşit Akçay’la ile yollarını ayıran takımda yeni transferler Şener, Metehan, kaleci Fevzi ve Ulaş’ın da katıldığı antrenman sağanak yağmur altında takımın yeni teknik direktörü Coşkun Demirbakan yönetiminde başladı.
    TKİ Tavşanlı Linyitspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Coşkun Demirbakan, geçen sezon yakalanan başarıyı devam ettirmek istediklerini ve taraftarın izlerken zevk aldığı bir takım oluşturma çabası içinde olacaklarını bildirdi.
    Transferler konusunda temkinli ve tedbirli davrandıklarının altını çizen Demirbakan, ”Takımdan bazı önemli futbolcular ayrıldı. Onların yerine 4 tane yeni oyuncu transfer edildi. Bazı oyuncuları deniyoruz. Ancak bunları fazla dillendirmemeye çalışıyoruz. Çünkü hem futbolcular hem de menajerler bunu reklam amaçlı kullanıyorlar. Transfer konusunda çok acele etmeden temkinli ve tedbirli davranarak ihtiyacımızı karşılayacağımızı düşünüyoruz.” dedi.
    Geçen yılki çıtayı yükseltecekleri şeklinde iddialı demeçler vermekten kaçınan Demirbakan, Bank Asya 1. Lig’de önümüzdeki sezon Ankaraspor’un da mücadele edecek olmasından dolayı dengelerin değişeceğini kaydederek, ”Ankaraspor işi karıştırdı. Tabii iddialı gelecek. Hatırı sayılır kişilerin takımı Ankaraspor. Hedefe ulaşmak için iyi transferler yapacaklarını düşünüyorum. Bizim kafamızı karıştıran sadece bu oldu.” şeklinde konuştu.
    13 Temmuz’a kadar Tavşanlı’da idmanlarını sürdüreceklerini belirten Demirbakan sonra 2 günlük iznin ardından 15-29 Haziran tarihlerinde Bolu’da kampa gireceklerini ve burada 5 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ