23 Mayıs 2024 Perşembe

Fenerbahçe 5 Temmuz’da Topuk Yaylasında

Fenerbahçe Futbol takımı, Brüksel’de Twente takımı ile yapacağı maça, Topuk Yaylası Tesisleri’nde hazırlanacak. 

    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine bağlı Bıçkıyanı köyü sınırları içerisinde yer alan Topuk Yaylası’nda yaptırdığı tesisler kullanıma hazır hale geldi. Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul Samandıra’daki Can Bartu Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe futbol takımı, 5 Temmuz Salı günü Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ne geçerek, 12 Temmuz Salı gününe kadar burada kamp yapacak.

    Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu, düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Topuk Yaylası’nda yaptığı tesislerin tamamlandığını ve takımın 5 Temmuz Salı günü kamp yapmak üzere buraya geleceğini söyledi. 
    Takımın Kaynaşlı gişelerinde kalabalık bir topluluk ile karşılayacaklarını ifade eden Kudu, “Tüm halkımızı bekliyoruz.” diyerek şöyle devam etti:
    “Düzce Topuk Yaylası Tesisleri bitmiş durumda. 5 Temmuz Salı günü saat 11.00’de Fenerbahçe Futbol takımı Can Bartu Tesisleri’nden hareket ederek Düzce’ye kamp yapmak için gelecek. Saat 13.00’da Kaynaşlı gişelerinde karşılayacağız. Bütün Fenerbahçelileri ve halkımızı 12.30’da Kaynaşlı gişelerine davet ediyoruz.”

    Tesisin Düzce’ye hareket getireceğine inandığını ifade eden Kudu, “Hakikaten bu tesis basite alınacak bir konum değil. Avrupa’dan, Almanya’dan 1. Lig takımları Fenerbahçe’ye müracaat edip, burada kamp yapmak istiyorlar. Böyle bir tesisi Düzce’ye kazandırdıklarından dolayı Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna bir Düzceli olarak, dernek olarak çok teşekkür ediyoruz. Tesisin Düzce’mize ve Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ