28 Mayıs 2024 Salı

Fenerbahçe’de kalıcı olmak istiyorum

    Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan ‘Günün Röportajı’ programına konuk olan Sezer Öztürk, “Öncelikle burada olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Buralara gelmek çok kolay almadı. Ayrıca her şey buraya gelmek değil; burada büyük başarılara imza atıp, kendini kanıtlamak ve burada kalıcı olmak istiyorum. Yepyeni bir sayfa ve her şey asıl şimdi başlıyor. Amacım, böyle bir kadro ve takımda kendimi kanıtlamak ve dünyanın gözü önünde formanın hakkını vermek. Fenerbahçe’de futbolcu olmak dünya arenasında olmak demek.” dedi.

    Zor bir sezonun kendilerini beklediğini söyleyen Sezer, “Bu sezon, zorlu bir sezon olacak. Geçen sezon Galatasaray ve Beşiktaş söz sahibi olamadılar, bu sezon kadrolar güçlendi. Fenerbahçe’nin büyüklüğü buradan da anlaşılıyor; her sezon şampiyonluğa oynanıyor.” diye konuştu. 

    Elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edeceğinin altını çizen Sezer Öztürk, “Oturmuş bir kadromuz ve Aykut Kocaman gibi bir hocamız var. Bu her futbolcu için bir şans demek. Fenerbahçe’nin kendi öz evladı, takımın başında. Bizler de bu değerlere layık olmaya çalışıp, elimizden gelenin en iyisini yapıp, bu sene de şampiyon olacağız. Çünkü Fenerbahçe demek şampiyonluk demektir. Türkiye’de her zaman şampiyonluğu kovalayan demektir.” ifadelerini kullandı.

    Taraftarlarca sevilen, Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi olacak bir futbolcu olmayı hayal ettiğini söyleyen Sezer Öztürk sözlerine şöyle devam etti:
    “17-18 yaşımda Bayer Leverkusen’le Şampiyonlar Ligi’ndeydim. Real Madrid deplasmanı gibi zorlu birçok deplasmanda bulundum. Hiç oynamadım ancak her maçta kadrodaydım. Orası bambaşka bir yer. Şimdi onun heyecanını da taşıyorum ancak asıl olarak takıma adaptasyonumu ve uyumumu düşünüyorum. Hocamın gözüne girmeyi, kendimi kanıtlamayı istiyorum. Sonra tüm başarılar sırayla gelecektir.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ