30 Mayıs 2024 Perşembe

Galatasaray’a koşa koşa gelirim

Umut Bulut transferiyle ilgili Galatasaray’la Toulouse takımı görüşür ve bir anlaşma zemini oluşursa ne düşünürsün sorusuna “Elbetteki değerlendiririm, Bakış açım pozitif. Dediğim gibi futbolda kesin konuşamayız. Herşey olabilir. G.Saray çok büyük bir kulüp her futbolcu gibi ben de orada oynamak isterim. Ama şuan orta net birşey yok” cevabını verdi.

Fransa’da uyum sorununu da aştığını ifade eden Bulut, “Son iki aydır herşey yoluna girmiş durumda. Benim adıma herşey gayet güzel gidiyor. Fransızca çok zor bir dil ama öğrenmeye çalışıyorum” dedi. İlk yarı performansını da değerlendiren Bulut, “18 maçta 4 gol attım. Bu az görülebilir. Ama Fransa liginde takımlar daha çok defansif ve mücadele gücüne dayalı futbol oynadıkları için bu gayet normal. Tabi ben daha çok goller atmak için çalışmaya devam edeceğim. Şuan 7. sıradayız. Takım olarak bu sezon ilk altıya girip Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz” dedi.

Açıklamalarında Türkiye ligini ve Abdullah Avcı’ın milli takım başına geçmesini de değerlendiren Bulut, milli takımca sürekli oynamak istediğini vurgulayarak şunları söyledi; “Abdullah Avcı’nın Milli Takım’ın başına geçmesi Türk futbolu açısından çok iyi oldu. Daha önce alt yapıyı da çalıştırdı. Ben kendisinin başarılı olacağına inanıyorum. Milli takımla ilgili benim de hedeflerim var. Takımda süreli oynamak istiyorum. 2014’de Dünya Kupası’na mutlaka katılacağız. Gurubumuzda güçlü rakiplerimiz olsa da Milli takımımız gerçek performansını sahaya yansıttığı zaman bunu aşacaktır. Bu yapabilecek çok yetenekli oyunculara sahibiz” dedi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ