26 Mayıs 2024 Pazar

Türkiye’nin en büyük camiasına geldim

Fenerbahçe’ye transfer olduğu için inanılmaz mutlu olduğunu söyleyen Orhan Şam, Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük camiası olduğunu belirtti.

Orhan, “Türkiye’nin bence en üst noktası. Buraya gelmekten, burada olmaktan inanılmaz derecede mutluyum. Öncelikle; bu sezonun şampiyon takımına, Türkiye’nin en büyük camiasına geldim. Bunun farkındayım, bununla ayrıca gurur duyuyorum. Her şeye hazırlıklıyım. Hem benim için hem Fenerbahçe Spor Kulübü için umarım her şey iyi olur.” dedi.

Fenerbahçe’de forma giymeye hazır olduğunu ifade eden Şam, “Fenerbahçe, birbirinden ayırt edilmeyecek derecede kaliteli, düzgün, üst düzey futbolculara sahip bir takım. Forma asılı ve kim hakederse o alacak; ben de buna hazırım.” diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi’nini kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Orhan, “Şampiyonlar Ligi, bambaşka bir yer. Adı üzerinde ’Şampiyonların mücadele ettiği’ bir lig. Beni çok heyecanlandırıyor, daha önce Şampiyonlar Ligi tecrübem olmadı ve orada başarılı olmak için her şeyi yapacağım. Bu sezon üç kulvarda yarışacağız. Çok güçlü bir ekibimiz var. Oynayan oynamayan, yedek ve as olan tüm takım, heran oynamaya ve başarı kazanmaya hazır durumda.” dedi.

Fenerbahçe’de olduğu için çok mutlu olduğunu ve gelecek sezonda da taraftardan eksiksiz destek beklediklerini söyleyen Orhan Şam sözlerine şöyle devam etti: “Fenerbahçe Spor Kulübü, beş ana branşta beş şampiyonluk çıkardı. Burada olduğum için söylemiyorum; Fenerbahçe gerçekten dünyanın sayılı kulüpleri arasında. Bu yüzden, futbolda bu sezon içinde olacağımız üç kulvarda başarı kazanmak çok zor değil, neden olmasın?”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ