30 Mayıs 2024 Perşembe

Antalyaspor 45. kuruluş yıldönümünü kutladı

Bolu’da yapılan ilk etap kamp çalışmalarıyla 2011 – 2012 sezonu hazırlıklarına start veren Medical Park Antalyaspor Profesyonel Futbol Takımı, kulübün kuruluşunun 45. yıldönümünü oldukça eğlenceli geçen bir partiyle kutladı.

    Antalyaspor’un yeni yaşı, Koru Otel restoranında düzenlenen kutlamayla ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akıncıoğlu, Teknik Direktör Mehmet Özdilek, yardımcı antrenörler ile futbolcuların tam kadro katılımıyla yapıldı. Kafile, bugün sabah yapılan antrenman sonrası yenen öğle yemeğinin ardından yapılan kutlamayla hoşça vakit geçirdi.

    Kulübün kuruluşunun 45. yıldönümü, futbolcu Deniz Barış’ın doğum tarihiyle aynı güne denk geldiği için kamptaki coşku bir kat daha arttı. Pastayı, Teknik Direktör Mehmet Özdilek ve oyuncu Deniz Barış birlikte kesti.

 

    Özdilek, futbolcularına yaptığı konuşmada Medical Park Antalyaspor’un ve öğrencisi Deniz Barış’ın yeni yaşlarını yürekten kutladığını belirtti. Renkli tören, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından alkışlar eşliğinde son bulurken futbolcular da doğum günü pastasının tadına baktı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ