Şampiyonlara Cumhuriyet altını

One Nation Cup Turnuvası’nda şampiyon olarak Türkiye’ye büyük gurur yaşatan İzmir Büyükşehir Belediyesi U-15 Futbol Takımı sporcuları, kulüpleri tarafından da ödüllendirildi.

    Almanya’nın Bremen şehrindeki One Nation Cup Futbol Turnuvası’nda tüm maçlarını kazanarak ve gol yemeden şampiyonluğa ulaşan İzmir Büyükşehir Belediyesi U-15 Futbol Takımı’nın futbolcu ve antrenörleri, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu kararıyla Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.

 
    “Mini Dünya Kupası” olarak adlandırılan organizasyonda Türkiye’yi İzmir Büyükşehir Belediyesi formasıyla temsil eden ve İzmir’deki futbol takımlarının altyapı oyuncularından oluşturulan karma takımın oyuncuları, antrenörler Celal Koç ve Sezgin Çayırlı ile birlikte Celal Atik Spor Salonu’nda düzenlenen ödül törenine katıldı.

 
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2. Başkanı Erhan Bey ve Genel Sekreter Yardımcısı Serpil Baran ile Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynel Canol, Tülay Azeri, Adnan Çelikkal, Kulüp Genel Sekreteri Kemal Bulut’un da yer aldığı törende, başarıda imzası olan ekibe Cumhuriyet altını ve teşekkür plaketi verildi. 

    İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Kulüp 2. Başkanı Erhan Bey, Türkiye’nin gururu olan genç sporcuların gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına olan inancını dile getirdi. Erhan Bey, başarılı sporcuların ödül ve plaketlerini, aralarında bulunamayan Kulüp Başkanı Pervin Şenel Genç adına verdiklerini söyledi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER