30 Mayıs 2024 Perşembe

Kaka Cimbom’a mı geliyor?

Zorlu bir yarıştan sonra şampiyonluğu kucaklayan Galatasaray transfer bombasını Kaka’yı alarak patlatmaya hazırlanıyor! Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olacak güçlü bir takım kurmak için haftalar önce plan yapan Fatih Terim’in, Kaka’nın transferi için başkan Ünal Aysal’ı ikna ettiği öğrenildi.

Milliyet’in haberine göre; bu gizli operasyonda (Adnan Öztürk ve Ali Dürüst’ün bile haberi yok) görev Bülent Tulun’a verildi. Tulun görüştüğü Brezilyalı orta sahaya Boğaz’da kalacağı villayı bile gösterdi.
 
İLK ŞARTI ŞAMPİYONLAR LİGİ’YDİ
İstanbul’da Dubai ekibi Al Gharafa’nın başkanının özel davetlisi olarak bulunan Kaka’nın menajeri Diogo Katscho ile Bülent Tulun’un prensipte anlaşmaya vardığı da belirtiliyor. Brezilyalı futbolcunun yılda 4 milyon euro alacağı, Avrupa’da şampiyonluk halinde özel prim alacağı da iddia edildi. Kaka’nın ilk görüşmede Şampiyonlar Ligi şartı koyduğu, bu şartın gerçekleşmesiyle önemli bir pürüzün kalmadığı da ifade ediliyor. Kaka’nın Rusya veya Arabistan’a gitmeye sıcak bakmadığı, İngiltere, İspanya veya İtalya olmazsa G.Saray’a geleceği konuşuluyor.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ