26 Mayıs 2024 Pazar

F.Bahçe Fernandes’i istiyor

Bursaspor’un Süper Final Avrupa Ligi Grubu’nu lider bitirmesiyle Avrupa’ya gitme garantisini alan Beşiktaş’ta bir transfer iddiası ortalığı sarstı. Fenerbahçe’nin, Manuel Fernandes ve İsmail Köybaşı için siyah-beyazlılara 20 milyon euro (Yaklaşık 46.2 milyon lira) önerdiği iddia ediliyor.

Real Madrid, Sporting Lizbon, Benfica ve Tottenham ekiplerinin listesinde olan Manuel Fernandes’in dışında İsmail Köybaşı’nı da Blacburn Rovers’ın ve bazı İspanyol kulüplerinin takip ettiği ifade edildi.

Milliyet’in haberine göre, geçen cuma günü oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçında Almeida’yı izleyen Marsilya da, bu oyuncuyu transfer etmek için Beşiktaş Yönetimi ile temasa geçti. Almeida’nın, 83. dakikada çok kritik bir gol kaçırmasına rağmen bu oyuncunun stilini ve oyunu okuyuşunu beğenen Fransız kulübünün, Portekizli futbolcu için ciddi bir rakamı gözden çıkardığı iddia edildi.

Beşiktaş Yönetimi’nin, Teknik Direktör Tayfur Havutçu ile görüştükten sonra bu futbolcular hakkında karar vereceği, ancak gitmelerine sıcak baktığı vurgulandı. Siyah-beyazlıların, Quaresma dışındaki tüm yabancıların gidişine onay verebilecekleri, yüksek bedel alanların indirimde bulunmamaları durumunda ayrılığın kaçınılmaz olduğu ifade edildi. Yönetimin, küçülerek kulübü mali disiplin altına almayı düşündükleri, bundan dolayı gelecek her teklife olumlu yaklaşabilecekleri belirtildi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ