30 Mayıs 2024 Perşembe

Karabük, Skibbe’yi istiyor

Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile yollarını ayıran Kardemir Karabükspor, teknik direktörlük için daha önce Galatasaray ve Eskişehirspor’da çalışan Alman Michael Skibbe ile görüştüğünü açıkladı.

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde kalıcı olabilmek amacıyla önlerine koydukları hedeflere ulaşmak için titiz ve dikkatli hareket etmek zorunda olduklarını belirterek, boş olan teknik direktörlük içinde bütçelerine göre ve Karabük’e yakışacak isimler ile görüşmeye gayret ettiklerini söyledi.

Görüştükleri bazı isimler olduğunu ve bunlardan birisinin de Skibbe olduğunu vurgulayan Şahin, şunları kaydetti:

”Henüz anlaşma yok. Kendi şartlarımız ve onun şartları görüşüldü. Kendisine teklif götürdük, cevap bekliyoruz. Bir kaç tane yerli ve yabancı teknik direktörle görüşmemiz devam ediyor. Bu hafta sonuna kadar inşallah netleştireceğiz. İlk tercihimiz yerli hocadan yanaydı. Ancak Türkiye’de yerli oyuncu sıkıntısı olduğu gibi, yerli teknik direktör sayısı da çok az. Zaten büyük bir bölümü şu anda çalışıyor. Karabüklüler’in gönlü rahat olsun. Karabükspor’a yakışır, bütçemize uygun olabilecek yerli veya yabancı, tecrübeli bir teknik direktörle yeni sezonda çalışmayı planlıyoruz. Gece gündüz çalışmalarımız devam ediyor. Transfer çalışmalarımıza da yeni hocamızla beraber başlayacağız.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ