20 Mayıs 2024 Pazartesi

Beşiktaş Avusturya’ya gitti

Türk Hava Yolları’na ait özel uçakla 2,5 saat sürecek yolculuğun ardından Avusturya’ya inecek olan siyah – beyazlı ekip, kampın yapılacağı Leogang bölgesine de 1,5 saatlik bir karayolu yolculuğunun ardından ulaşacak.
28 futbolcunun yer aldığı kafilede Futbol Komitesi Başkanı ve Asbaşkan Serdal Adalı ve Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da eşlik etti.

Siyah – beyazlılar, 15 Temmuz’a kadar çalışmarını burada sürdürecek.
Kampta 2 hazırlık maçı yapacak olan Beşiktaş, 12 Temmuz Salı günü SV Austria Salzburg ile, 14 Temmuz Perşembe günü de FC Pinzgau Saalfelden ile karşı karşıya gelecek. Saatleri daha sonra belirlenecek her iki müsabaka da Leogang Steinbergstadion’da oynanacak.

Teknik Direktör Tayfur Havutçu’nun belirlediği Avusturya kamp kadrosunda 28 futbolcu bulunuyor. Hugo Almeida ile Tomas Sivok, kampa Avusturya’da katılacak.

Kamp kadrosu şöyle:
Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Umut Kaya, İsmail Köybaşı, Ekrem Hayyam Dağ, İbrahim Toraman, Atınç Nukan, Egemen Korkmaz, Ersan Gülüm, Necip Uysal, Mehmet Aurelio, Mustafa Pektemek, Mehmet Akyüz, Muhammet Demirci, Veli Kavlak, Tanju Kayhan, Burak Kaplan, Sıdneı, Fabıan Ernst, Gutı, Hugo Almeıda, Bebe, Sımao Sabrosa, Rıcardo Quaresma, Manuel Fernandes, Roberto Hılbert, Tomas Sivok, Filip Holosko.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ