17 Nisan 2024 Çarşamba

Ersan Gülüm yine sakatlandı

Beşiktaş’ta transfer döneminin en renkli ismi olarak gündeme gelen ve Galatasaray ile Beşiktaş arasında gidip gelen Ersan Gülüm’ün 6 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

    Siyah – beyazlı takımla anlaşma imzalayan ve büyük sevinç yaşayan Ersan, Avusturya kampının ilk gününde yaşadığı şanssızlık nedeniyle sakatlanmış ve antrenman sahasını arkadaşlarının kollarında terk etmişti.

    Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde, Avusturya’da bulunan ve dün yapılan kampın ilk antrenmanında sakatlanarak çalışmayı yarıda bırakmak zorunda kalan Ersan Gülüm’ün, bugün yapılan kontrolleri ve çekilen MR’ı sonucunda sahalardan en az 6 ay uzak kalacağı bildirildi.

Ersan Gülüm yeniden ameliyat olacak

Beşiktaş’ın defans oyuncusu Ersan Gülüm’ün sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, yeni bir ameliyatın sözkonusu olduğunu söyledi.

    Mete Düren, siyah – beyazlı ekibin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Avusturya kampında sakatlık geçiren Ersan Gülüm’ün sağlık durumu hakkında şunları söyledi:
    “Dün akşam antrenmanda talihsiz bir sakatlık yaşayan Ersan Gülüm’ün sabah çekilen MR’ında ameliyat olduğu sol dizindeki ön çapraz bağda yeniden bir yırtık tespit edilmesi üzerine, kendisinin İstanbul’a gönderilmesine ve en kısa sürede ameliyat edilmesi için program yapılmasına karar verildi.

    Futbol Şubesi ve Sağlık Kurulu’nun birlikte aldığı karar neticesinde Ersan’ın tedavisinin geçen seferki gibi Avusturalya’da değil, İstanbul’da yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER