23 Mayıs 2024 Perşembe

İlk günden itibaren lige hazır sinayali vereceğiz

 Bolu Koru Otel’de kampa giren Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Samsunspor, ilk antrenmanına çıktı. Futbolcular, teknik direktör Petkoviç’in nezaretinde çalıştı.

    Petkoviç, antrenmandan önce gazetecilere yaptığı açıklamada, Samsun’da yaptıkları idmanların ön hazırlık olduğunu, Bolu’da ise fiziksel, teknik ve taktik çalışmaları daha fazla yapacaklarını aktardı.

 
    Türkiye’ye gelmeden önce Spor Toto Süper Lig hakkında araştırmalar yaptığını ifade eden Petkoviç, ”İsviçre’de çalıştığım süre içerisinde de Türkiye ile ilgilendim. Benim için önemli olan takımım, takımımın durumu ve yapabilecekleri. O konuda kendimizi geliştirmemiz gerekiyor.” dedi.

    Petkoviç, amaçlarının iyi futbol oynamak olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: 
    ”Yaratıcı, iyi ve güzel bir futbol oynamak, oynatmak için buradayız. Takımımızın bütünlük sağlamasından sonra yapabileceklerimiz ortada. Amacımız iyi futbol onamak. İyi bir şekilde kendimizi göstermek. İlk günden itibaren lige hazır olduğumuzun sinyallerini vereceğiz.”

 
    Transfer konusuna da değinen Petkoviç, ”Transferlerimiz oldu. Bir iki pozisyonda eksiklerimiz var. Kadrodaki futbolcularımız da bu süreçte kendilerini gösterip formayı kapmak isteyeceklerdir. İlerleyen günlerde nasıl gelişme olduğunu hepimiz göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ