17 Nisan 2024 Çarşamba

Serdar Deliktaş kadro dışı bırakıldı

    Mavi – beyazlı takımın golcü oyuncusu Serdar’ın disiplinsiz davranışlarından dolayı kadro dışı kaldığı açıklandı. Genç golcünün A2 takımı ile antrenmanlara çıkacağı belirtildi.

    Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Ünsal Göksen, Serdar’ın yönetime karşı disiplinsiz ve saygısız davranışlar içinde olduğu için süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Göksen, şunları söyledi:
    “Hiç kimse takımın üstünde değildir. Herkes haddini ve görevini bilecek. Bizim de kendimize göre ilkelerimiz ve prensiplerimiz var. Belediyespor’da bir sevgi ve saygı kuralı vardır. Kim bu kurala uymazsa cezasını çeker.”

    Yönetim Kurulu kararı ile Serdar’ın kadro dışı kaldığını ifade eden Göksen, genç oyuncuya alt yapıda antrenman için yer gösterdiklerini ve çalışmalarını burada yapması gerektiğini bildirdi. Göksen, oyuncunu burada çalışmaları yapmaması durumunda prodürü uygulamaya koyabileceklerini vurguladı.

 
    Geçen sezon mavi – beyazlı takımın forması ile başarılı bir sezon geçiren genç oyuncu, ligin ikinci yarısında sakatlanmasına rağmen 13 golü TKİ Linyitsporlu Mehmet Akyüzle birlikte gol krallığında 3’cü sırayı paylaştı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER