28 Mayıs 2024 Salı

Fenerbahçe’nin durumu beni üzüyor

    Tecrübeli oyuncu ilk olarak hazırlık kampının olumlu bir şekilde sürdüğünü, ancak Ersan Gülüm’ün sakatlığına herkesin çok üzüldüğünü belirterek, şöyle konuştu:
    “Hazırlıklarımızın ilk etabı İstanbul’daydı. Şimdi 3 gündür buradayız ve herşey çok iyi gidiyor. Sadece Ersan’ın sakatlığı hepimizi çok üzdü. Kendisi genç bir futbolcu ve bu durumu çabuk atlatacaktır. Futbolda böyle şeyler var. Dün akşam takım olarak odasına gittik ve kendisini moral vermeye çalıştık. Umarım bir an önce aramızı döner.” dedi.

 
    İbrahim geçen sezon takım olamadıklarını kabul ederken, bu sezon öncelikle takım olabilmek için çalışacaklarını belirtti. Başarılı defans oyuncusu şöyle devam etti:
    “Geçen sezon bazı maçlarda takım olabilmeyi başarabildik. Ancak tüm sezona bu durumu yayamadık. Geçen sezon saha içinde çok anlaşmazlık vardı. Sanırım Tayfur Hocamız bunu tribünden daha iyi gördü ve göreve başladığında bu konuya öncelik verdi. Ben bu sezon daha iyi bir takım olabileceğimizi düşünüyorum.” dedi.

    Tecrübeli oyuncu Schuster dönemindeki sistemden en çok defans oyuncularının zarar gördüğünü söyleyerek, “Hoca kendi sisteminden dışarı çıkmıyordu. Sürekli hücum yapıyorduk. O dönemde en çok zararı biz defans oyuncuları gördük. Herkes hücuma çıkıyordu. Oyunu devamlı rakip sahada kabul ediyorduk. Ancak ben Schuster’e de saygı duyuyorum.” dedi.

    Öte yandan İbrahim Toraman, “Futbolda Şike Şoruşturması” ve Fenerbahçe’nin yaşadıkları hakkında sorulan soruya şu yanıtı verdi:
    “Tabi ki iyi bir olay değil. Rakibimiz olsa da Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu durum beni üzüyor. Bu konuda çok fazla yorum yapmamak lazım. Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum. Umarım en doğrusu neyse o olur.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ