23 Şubat 2024 Cuma

Galatasaray’la dostluğumuz bitti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Burak’ın Galatasaray‘a transferiyle sert ve ağır sözler sarfetti.

Sadri Şener “Burak transferi sonrası Galatasaray’la dostluğumuz bitti. Dost kalmamız daha önemliydi. Galatasaray ve Burak defteri kapanmıştır”

Konuşmalarını sürdüren Şener; “Bizden 100 Burak gider, ama Galatasaray 1 tane Trabzonspor dostluğunu bulamaz daha. Galatasaray’da artık tek arkadaşımız kalmadı ama şöyle bir tavsiyem var, sadece bizden değil diğer takımlardan yaptıkları transferlerde de hep isimleri çıkmaya başladı. Galatasaray”a pek yakışmıyor bunlar. Ben Burak’ın karakterinin böyle olduğunu bilmiyordum o benim yanılgım oldu.

Demek ki Galatasaray Lisesi’nin müfredatına bir – iki ders daha eklemek lazım…” şeklinde konuştu.

Burak ile ilgili olarak ise Şener, “Burak’ın karakter yapısının böyle oludğunu bilmiyorum. İnsan istikbali için Trabzon’a gider, Galatasaray’a değil. Trabzon şehrini sevmiyorum diyebilirdi, anlardım. Burak’ın karakterinin böyle olduğunu bilmiyordum o benim yanılgım oldu” ifadelerini kullandı.

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak’a yönelikte sert ifadeler kullanan Sadri Şener, “Ben hemşehrilerimi biraz zeki zannederdim. Burak’ı başka takımın kampından aldım diyor. Madem o takımın kampından aldın gidip parayı ona verseydin. İnsanın ağzından laf çıkarken düşünerek söyler. Galatsaray ve Burak defteri kapanmıştır” diye konuştu.

Toplantının sonlarına doğru ise transferlere değinen Sadri Şener, “UEFA Disiplin Kurulu’nun vereceği karara göre yol haritamızı belirleyeceğiz. Ona göre bir iki takviye daha yapabiliriz” şeklinde konuştu.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER