23 Mayıs 2024 Perşembe

Gaziantep’ten Alex’e tepki

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, Fenerbahçeli Alex De Souza’nın Gaziantepspor ile Trabzonspor maçının detaylarının değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili açıklamalarına ateş püskürdü.

    Gaziantepspor’un çirkef ve pislik işlerin içerisinde hiçbir zaman bulunmayacağını belirten Kızıl, “Alex benim muhatabım değil. Gitsin kendi başkanıyla muhatap olsun.” dedi.

    Alex’in Düzce kampında, yaptığı açıklamaların satır arasında, Gaziantepspor ve Trabzonspor maçının detaylarının değerlendirilmesi yönünde yaptığı bir takım açıklamalara kırmızı – siyahlı ekibin başkanından tepki geldi.

 
    Gaziantepspor’un geçmişini tüm Türkiye’nin bildiğini kaydeden Kızıl, “Biz, bu tür çirkef ve pislik işlerin muhatabı olmaz, içerisinde bulunmayız.” ifadelerini kullandı.

 
    Kendisini herkesin tanıdığını ve takımın özellikle geçen sezonun başında şampiyonluk adayları arasında yer aldığını anlatan Kızıl, “Biz geçen sezon şampiyonluğun en iddialı adayları arasındaydık. Lig de 3’ncülüğü zorladık. Kadrodaki futbolcularımızın hepsi de şuanda Türkiye ve yurt dışından kulüpler tarafından büyük paralarla transfer edilmek isteniyor. Ama biz satmıyoruz.” şeklinde konuştu. 

    “Adı geçen Trabzonspor maçından sonra da gerek federasyona, gerekse de hakemlere yönelik kıyameti kopardığımı herkes biliyor.” diyen Kızıl, sözlerini şu şekilde tamamladı:

    “Bu maçta hakemi baskı altında tutmak isteyen başkanları da belirttim. Alex, bu konularda benim muhatabım değil. O gitsin kendi başkanıyla muhatap olsun.”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ