Bursaspor, İbrahim Kaş’la anlaşma imzaladı

    Kendisini 3 yıllığına yeşil – beyazlı takımın oyuncusu yapan sözleşmeye imza koyan genç oyuncu, “Öncelikle geçen sene şampiyonluk yaşayan, bu senede UEFA kupalarında oynayan bir takıma geldiğim için gurur duyuyorum. Daha önce Ertuğrul Hoca ile çalışmıştık, Ertuğrul Sağlam ile çalışmaktan çok mutluluk duyuyorum. Bursaspor taraftarının çok ateşleyici bir taraftar topluluğu olduğunu artık tüm dünya biliyor, böyle güçlü bir taraftarın önünde oynayacağım için çok mutluyum.” dedi.

    Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kocaman ise Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın isteği doğrultusunda İbrahim’i kadroya kattıklarını söyledi. Kocaman şunları kaydetti: 
    “Umarım uzun yıllar kendisi Bursaspor formasını terletir. İbrahim Avrupa tecrübesi olan bir futbolcu, yarın akşam da Avusturya’da gerçekleştirdiğimiz kampa katılacaktır. Camiamız için hayırlı olsun.”

    HAKAN ÖZMERT’TEN VAZGEÇİLDİ
    Daha önce Bursaspor’un prensipte anlaştığını duyurduğu Kardemir Karabüksporlu Hakan Özmert transferinden vazgeçildiği bildirildi. 
    Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Anlaştığımızı duyurduğumuz, ancak bugünkü son görüşmede sözleşme şartları konusunda yaşanan sorunlar nedeniyle Hakan Özmert ile ilişkimizi kestiğimizi ve bu transferin gerçekleşmediğini kamuoyuna duyurulur”. ifadelerine yer verildi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER