20 Şubat 2024 Salı

Bana yapılanlar utanç verici

Beşiktaş‘ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, ilginç açıklamalarda bulundu. Q7, siyah-beyazlı kulüpte son zamanlarda yaşadıkları için, “Bana yapılanlar utanç verici” dedi.

Benimle kimse konuşmadı
Kulübün kendisine yaklaşımının yanlış olduğunu ve kendisiyle hiçbir yöneticinin görüşmediğini ifade eden Ricardo Quaresma, “Beşiktaş’tan ayrılmak istemezdim, ancak kulübün bana yaklaşımı çok yanlıştı. Basında çıkan bir çok haber oldu. Kulübün benimle görüştüğü, indirim istedigi ve buna benzer haberler gerçeği yansıtmıyor. Benimle kimse konuşmadı. İndirim konusunu önceden konuşmamız lazımdı. Ben bugüne kadar kulübe hep yapıcı olmaya çalıştım, ancak kulüp aynı şekilde bana bir yaklaşım göstermedi” dedi.

Aybaba hakkında yorum yapamam
Siyah-Beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Samet Aybaba’yı tanımadığını söyleyen Q7, “Bir şey düşünmüyorum, çünkü kendisini tanımıyorum. Tanımadığım, hiç konuşmadığım biri hakkında yorum yapamam. Ancak kendisi de beni tanımamasına rağmen bu kanıya nereden vardı bilemiyorum” diye konuştu.

Beşiktaş taraftarı, hayatımda gördüğüm en iyi taraftar
İstanbul’a geldiği ilk günden bu yana kendisine destek olan Siyah-Beyazlı taraftara teşekkür eden Portekizli yıldız, “Bana gösterdikleri sevgi ve ilgi için çok teşekkür ediyorum. Geldiğim günden bu yana bana hep yakın davrandılar. Hayatımdaki en iyi taraftar diyebilirim. Onlara kalpten teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki; futbolu da bu taraftarın tezahüratları altında bırakayım. Ancak şu anki yönetim ve teknik direktor ile bunun mümkün olmadığını görüyoruz” ifadelerini kullandı.reklam

Bana yapılanlar utanç verici
Son zamanlarda kendisine gösterilen tavrı hak etmediğini ve bu yapılanların utanç verici olduğunu dile getiren Quaresma, “Beşiktaş’ta geçirdiğim 2 sene içinde elimden gelenin hep fazlasını yapmaya çalıştım. Ancak takımdan ayrı çalışmayı, bu tavırları görmeyi hak ettiğimi düşünmüyorum. Ben böyle davranırken bir anda ne değişti bilmiyorum. Bu yapılanlar bence utanç verici. Antrenman için malzeme bile verilmiyor. Bazen 30 dakika antrenman malzemesi bekliyoruz. Tekrar ediyorum; bana yapılanlar utanç verici. Buradan tekrardan başta başkan Yıldırım Demirören’e ve eski yönetime bana gösterdikleri yakın ilgi ve alaka icin teşekkür ederim. Transfer konusunda ise bir açıklama yapmam doğru olmaz, bu işlerle menajerlerim ilgileniyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak:NTVSPOR

 

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER