30 Mayıs 2024 Perşembe

Daha hızlı bir Tabzon olacak

    Güneş, Hollanda kampındı Otelul Galati takımı ile yapılan ve 1-1 sona eren özel maçla ilgili yaptığı değerlendirmede, her gün hızlı bir şekilde geliştiklerini ifade etti.
    Otelul Galati’yle ikinci hazırlık maçını yapıldığını hatırlatan Güneş, “Yoğun bir antrenman temposundan geçiyoruz. Yeni oyuncularla eski oyuncuların uyumlarını sağlarken aynı zamanda fiziki alt yapılarını geliştirmek istiyoruz. Oyuna giren ve çıkan tüm oyuncuların aynı duygular içerisinde oynaması sevindirici. Defansta bir iki oyuncumuza çok yük biniyor. Galati maçını skor olarak kazanabilirdik ama kazansak da kaybetsek de oyundan memnunum.” dedi.
    Hazırlık döneminin oyuncuların performanslarının üst seviyeye çıkmadığı bir dönem olduğunu söyleyen Güneş, “Galati karşısında baklava sistemiyle ikili forveti denedik. Oyun yapısında değişikler yaparak, yeni bir şeyler deniyoruz. Her gün hızlı bir şekilde gelişiyoruz. Oyuncularım çok iyi niyetli çalışıyorlar. Hataların aza inmesi için çalışmalar yapmamız gerekiyor. Hızlı bir oyun anlayışını oturtmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ