Egemen Korkmaz takımdan ayrı çalıştı

    Siyah – beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da devam ediyor. Basına açık yapılan ve 1.5 saat süren antrenmanı Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Komitesi Başkanı, Asbaşkan Serdal Adalı, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Basın Danışmanı, İletişimden Sorumlu Üye Mehmet Soysal birlikte izlediler.

    Antrenmana sakatlığından dolayı İstanbul’a dönen Ersan Gülüm ve izinli olan Quaresma katılmazken, Egemen Korkmaz takımdan ayrı koşu çalışması yaptı.

    Teknik Direktör Tayfur Havutçu yönetiminde kondisyon, kuvvet ve taktik çalışması yapıldı. Koşular ile başlayan antrenman, ağırlık çalışması ile devam etti. 20 dakikalık iki devreli yapılan çift kale maç ile idman sona erdi.

    Çift kale maçta mavi yelekli takım, pembe yelekli takımı 5-0 yendi. Maçta Almeida attığı 4 golle dikkat çekerken yeni transfer Mustafa Pektemek’te göz doldurdu.

    Teknik Direktör Tayfur Havutçu, akşam antrenmanını iptal ederek oyuncularına izin verdi. Siyah – beyazlı ekip kamp hazırlıklarını yarın sabah saat 10.00’da ve akşam 18.00’de basına kapalı yapacağı iki antrenmanla sürdürecek.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER