26 Mayıs 2024 Pazar

Gaziantep’ten ayrılmayı düşünmüyorum

    Takımının Avusturya kampında Cihan Muhabiri’nin sorularını cevaplayan golcü oyuncu, kendisine gelen transfer teklifleri konusunda şunları söyledi:
    “Bana şu ana kadar gelen resmi bir teklif yok. Başkanımıza teklifler geldiğini duydum. Ancak benim 3 yıl daha kontratım var. Burada yapacak çok işlerim var. Bu sezon Gaziantepspor’dan ayrılmayı düşünmüyorum.”

 
    Avusturya’daki kampın çok güzel geçtiğini ifade eden yıldız oyuncu, “Geçen yıl takıma devre arasında geldim. İlk başta adaptasyon süreci yaşadım. Ancak gerek hocam gerekse takım arkadaşlarım bana yardımcı oldular. Bu sezon herşey daha güzel olacak. Hedeflerimiz var. Gollerimi atıp takımımın kazanmasında rol sahibi olmak istiyorum.” diye konuştu.

    Gaziantepspor’un yeni transferinden Bekir Ozan Has da, geçen takımın 4.’lüğü yakaladığını bu yıl ise hedeflerinin ilk üç olduğunu açıkladı. Bekir Ozan, yeni sezon hazırlıklarının gayet iyi şekilde sürdüğünü açıkladı.

    Şenol Can da, UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacakları ön eleme maçına oldukça az kaldığını bu turu geçmek istediklerini söyledi. Şenol, geçen yıl elde edilen başarının üzerine çıkmak istediklerini kaydetti.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ