Operasyonlar dalga dalga geliyor

Türk futbolunu sarsan şike soruşturmasında bu sabah yeni gözaltılara başlandı. Dün Aziz Yıldırım’ın tutuklandığı soruşturma kapsamında yine önemli isimler gözaltına alındı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadi Şener ve eski TFF yöneticisi Levent Kızıl gözaltına alındı. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen Şener ve Kızıl, yapılan sağlık kontrolünün ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen Şener ve Kızıl, burada sağlık kontrolünden geçirildi.

Trabzonspor Başkanı Şener ve eski TFF yöneticisi Kızıl, sağlık kontrolünün ardından Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Garaj kapısından içeri alınan Şener, burada yaptığı kısa açıklamada, “Konuyla ilgili bir bilgim yok, emniyette bana söyleyecekler” dedi. 

Öte yandan, şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında TFF eski başkan danışmanı Mümtaz Karakaya ve Gençlerbirliği’nden Ankaragücü’ne transfer olan kaleci Serdar Kulbilge de Ankara’da gözaltına alındı.

Serdar Kulbilge, sağlık kontrolünden geçirildi.

Bu sezon Anakaragücü’ne transfer olan kaleci Serdar Kulbilge, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi. Kulbilge, sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER