Aziz Yıldırım hastalıklı ruh!

Bir süredir Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile arasında yaşanan gerilim nedeniyle kızgın olan Volkan Ballı, zehir zemberek ifadelerde bulundu.

Tarih 19 Eylül 2012. Yer Sapanca’da otoban üzerindeki bir dinlenme tesisi. Yolda kısa bir mola vermiştim ki aynı mekanda F.Bahçe camiasının tanınan simalarından eski İdari Menajer Volkan Ballı ile karşılaştım. Kendisine selam verdim, hal hatır sordum. Söz çok dolanmadan F.Bahçe’ye geldi ve sonrasını ağzım açık dinledim.

Ballı’nın söyledikleri hafızama adeta kazındı. İşte şimdi o sözleri sizlerle paylaşıyorum. Meğerse Volkan Ballı ne kadar doluymuş da haberimiz yokmuş! Alex polemiğinde kendisini isim vermeden eleştiren Aziz Yıldırım’ın adı geçtiği anda öfkeden kızaran Ballı, içini dökmek için beklemedi, direkt konuya girdi.

“Aziz Yıldırım hastalıklı ruh! Kesinlikle normal değil. Narsist biri. Açın sözlüğü bu kelimenin karşısında yazan açıklamaların hepsini onda bulabilirsiniz. Şeker hastalığı bahane, o iyi bir insan değil. Eleştiriye tahammül edemiyor. Herkese saldırıyor. Hakkında olumsuz konuşanları F.Bahçe düşmanı ilan ederek hedef gösteriyor. Yahu herkes mi kötü? Herkes mi düşman? O kadar insanla çalıştı, ayrılanların hepsini muhalif ilan etti. Şimdi beni de muhalefetin sesi olarak göstermeye çalışıyor. Ama ben muhalif değilim. Taraftar beni biliyor. Ona inanmazlar…”

“Aziz Yıldırım’la 7 sene çalıştım. Tanışıklığımızın mazisi ise 15 yılı bulur. Benim hakkımda bir sürü olumsuz şey söylüyor. Sarhoş olduğum iddia ediliyor. Bunların hiçbirisi doğru değil. Hem madem ben söyledikleri gibi kötü bir insandım. O zaman neden benimle 7 sene birlikte çalıştı? Şunun da çok iyi bilinmesini istiyorum. Kimse beni görevden almadı. Sanılanın aksine ben kendim ayrıldım. Bugünleri gördüm ve gittim. Eğer kulüpte kalsaydım, ben de yargılanırdım. Hapiste olurdum. İnsanları karalamak kolay, önemli olan haklarını teslim etmek. Mesela Alex bunu çok güzel yaptı. Heykel açılışında Hakan Bilal Kutlualp’i onore etmesi çok güzel bir örnektir.”

“Bugüne kadar hep sustum, bundan sonra da konuşmayı düşünmüyorum. Ama bilinsin ki, kimseden korkum yok. Aziz Yıldırım bana bir şey yapamaz, bana saldıramaz. O kadar çok şey biliyorum ki, eğer konuşursam sokağa bile çıkamaz. Beni kötü gösterme çabaları da bir işe yaramaz, taraftarlar Volkan Ballı’yı tanıyor, nasıl bir F.Bahçeli olduğumu onlar çok iyi biliyor. Kimseyi benim muhalif, düşman olduğuma inandıramaz. 3 Temmuz’da oluşturulan bir ortam var. Başkanın etrafında müthiş bir kenetlenme vardı ama o da yavaş yavaş eriyor. Çünkü insanlar gerçekleri görmeye başladı.

Kaynak: Türkiye Gazetesi / Mehmet Emin Uluç

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER