28 Mayıs 2024 Salı

Quaresma satılıyor mu?

Portekiz’de yayımlanan Abola gazetesinin haberine göre, Portekiz Ligi takımlarından Sporting Lizbon’un Ricardo Quaresma için ilginç bir teklif sunduğu iddia edildi. Beşiktaş forması altında çok iyi maçlar çıkaran ve tavan yapan yıldız futbolcunun sevdası, Sporting’de hiç bitmezken, Portekiz kulübünün bu oyuncunun yüzde 50 hissesi için 6 milyon euro ve Vukçeviç‘i teklif ettiği belirtildi.

Portekiz’de yayımlanan Abola gazetesinin haberine göre, Lizbon kulübünün Beşiktaş’a inanılmaz bir öneride bulunduğu ve bu oyuncuyu renklerine bağlamak için her türlü formülü uyguladığını yazdı. Sporting’in, Quaresma ile de prensip anlaşmasına vardığı ifade edildi.

Kıyasıya pazarlık iddiası
Beşiktaş ile iki yıl daha sözleşmesi bulunan Quaresma için siyah-beyazlılara 6 milyon euro teklif ettiği belirtilen Sporting Lizbon’un, iki sene içerisinde veya sonunda bu oyuncunun satılması halinde Beşiktaş’ın bu bedelden yüzde 50 hak kazanacağı da vurgulandı.
Kulübün ayrıca Vukçeviç’i de Beşiktaş’a bedava vermeye hazır olduğunu yazan gazete, taraflar arasında kıyasıya bir pazarlığın olduğunu, önümüzdeki günlerde sürpriz gelişmeler olabileceğine dikkat çekti.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ