Beşiktaş’ta başarılı olmak istiyorum

Egemen, BJK TV’ye yaptığı açıklamada, Beşiktaş’ta olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Beşiktaş’ta başarılı olmak istiyorum. Takım olarak inşallah başarıyı yakalarız ve başarıda benim de payım olur” dedi.

Beşiktaş’a transfer konusunu çok fazla düşünmediğini kaydeden Egemen, doğru bir karar aldığını bildirdi.

Tecrübeli ve genç oyunculardan kurulu kaliteli bir takıma sahip olduklarını anlatan siyah-beyazlı oyuncu, “Beklediğimin çok üstünde arkadaşlık var. Takım olmak için en önemlisi hem saha içinde, hem saha dışında arkadaşlık. İlk önce takım olmayı başarırsak bizi güzel günlerin beklediğine inanıyorum” dedi.

Takıma kendisi gibi yeni katılan oyuncuları da değerlendiren Egemen, “Yeni katılan arkadaşlar kesinlikle kaliteli oyuncular. Beşiktaş’a transfer olmak için kaliteli oyuncu olmak gerekir” diye konuştu.

Egemen, takım arkadaşı kaleci Rüştü konusunda ise “Ondan öğreneceğim çok şey var. Takımımız için büyük bir şans” dedi.

Teknik direktör Tayfur Havutçu’nun da Türk futbolunu iyi tanıdığını ve bunun kendileri için büyük bir avantaj olduğunu vurgulayan Egemen, “Bize çok faydası olacak. Bizi maçlara iyi hazırlayacağına inanıyorum” ifadesini kullandı.

Sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı futbolcu, “Ağrılarım var. Bu yüzden takımdan ayrı çalışıyorum. Birkaç gün içerisinde takımla birlikte çalışmalara başlayacağımı düşünüyorum” dedi.

Takdir edilmeyi hak eden bir taraftara sahip olduklarını vurgulayan Egemen, taraftarların takıma çok büyük destekleri olduğunu ve karşılarına çıkmak için sabırsızlandığını sözlerine ekledi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER