Cimbom’un kayıp transferi

Kayserispor’dan Karabük’e transfer olmak üzereyken, Galatasaray’ın son anda araya girerek renklerine bağladığı Furkan Özçal, henüz 1 dakika bile forma şansı bulamadı.

Teknik direktör Fatih Terim’in hiç şans tanımadığı 22 yaşındaki futbolcu yalnızca antrenmanlarda görüldü. 18 kişilik kadroya dahi giremeyen Furkan’ın gelecek haftalarda forma giymesi ise bir hayli zor görünüyor.

Orta sahanın her yerinde oynayabilmesi nedeniyle Fatih Terim’in elini güçlendirecek oyuncuların başında gelen Furkan’ın Kasım ayında form tutması bekleniyordu ancak planlar tutmadı.

Kayserispor ile hazırlık dönemi geçirmeyen Furkan Özçal, Galatasaray’daki forma rekabetinde şu ana kadar beklenen patlamayı gerçekleştiremedi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Furkan Özçal ise, “Galatasaray’da oynamak her futbolcuya gurur verir. Fatih Terim gibi bir hocayla çalışmak büyük şans. Terim, gençlere önem veren, adaletli bir teknik direktör. Biliyorum ki, iyi olduğum sürece ve formayı hak ettiğim sürece oynarım. Şu anda daha fazla çalışmam gerekiyor. Çok çalışıp, forma rekabetinde kendimi göstermek istiyorum” şeklinde konuşmuştu


- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER