Adanaspor tempo yükseltiyor

Teknik direktör Levent Eriş antrenman sayısını 3‘e çıkararak çalışmalara hız verdi. Sabah ve akşam taktiksel idmanlar yapan takım öğlen kondisyon salonunda güç depoluyor. Pazar günü A-2 takımla hazırlık maçı oynayacak olan turuncu beyazlılar çarşamba gününden itibaren Dorukkaya’ya geçerek 3. etap çalışmalarına başlayacak. Bu arada Adanaspor Başkanı Bayram Akgül öğleden sonraki yapılan antrenmanı izledi. Levent Eriş ile durum değerlendirmesi yapan Akgül, sezon öncesinde takımla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Takımın yeni transferi Tuna Üzümcü, girdiği ikili mücadelede sakatlık geçirdi. Çalışmanın son bölümünde yaşanan sakatlığın ardından tedavisine başlanan tecrübeli oyuncunun önemli bir sorunu bulunmadığı belirtildi. Bu arada dizinde ağrıları bulunan Emre Aktaş’ın da kontrol amaçlı MR çekildi. 

KALECİLER İDDİALI
Takımın file bekçileri Tolgahan,Zülküf ve Hayrullah; Kaleci Antrenörü Hakan Baygın nezaretinde çalışmalarını sürdürüyorlar. 3 kaleci arasında büyük rekabet yaşanırken Antrenör Hakan Baygın ligin en iyi kalecilerinin Adanaspor’da olduğunu söyledi. Adanaspor’un tecrübeli File Bekçisi Tolgahan Acar geçen sezonun geride kaldığını ve beyaz bir sayfa açtığını vurguladı. Tek düşüncesinin takıma katkı sağlamak olduğunu belirten Tolgahan, “Dünü unuttuk, geleceğe bakıyoruz. Bu sezon hepimiz açısından çok önemli. Taraftarımızın her zamankinden daha fazla bizlere destek vererek galibiyette önemli rol oynayacağı düşüncesindeyim. Adanaspor camiası kenetlenirse aşamayacağı zorluk yoktur.” diye konuştu. 

EMRAH BEDİR SÖZLEŞME UZATTI
Bu arada Adanaspor’da genç futbolcu Emrah Bedir sözleşmesini 2015 yılına kadar uzattı. Adanaspor’da futbol yaşantısını sürdüreceği için mutlu olduğunu açıklayan golcü futbolcu, “Üst üste yaşadığım sakatlık nedeniyle takıma faydalı olamadım. Takım arkadaşlarım ve taraftarlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Bu sezon elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.” ifadelerini kullandı.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER