25 Mayıs 2024 Cumartesi

Futbol federasyonundan masallar

Türkiye Futbol Federasyonunun yaptığı açıklamaya göre “Kimsenin akıl hocalığına ihtiyacımız yoktur” denildi.

TFF: Kimsenin akıl hocalığına ihtiyacımız yoktur, konu 11 Temmuz’da etik kuruluna sevk edildi.

TFF’ye soru 1: Savcı ile yapılan görüşme sonrasında “Durum çok vahim hemen toplanıp bir karar vereceğiz” açıklaması başkan tarafından yapıldı. Peki Fenerbahçe yönetiminin yaptığı açıklamadan hemen sonra TFF neden geri adım attı? Geri adım atılması, beklenmesi gerektiği aklını kim yada kimlerden aldı?

TFF’ye soru 2: 11 Temmuz’da konu etik kurula sevk edildiyse hangi bilgi ve belgeler ile sevk edildi? Bilgi ve belgeler olmadan yapılan sevkin amacı nedir?

TFF’ye soru 3: 11 Temmuz’da etik kurula yapılan sevk neden 2 gün boyunca açıklanmadı. Neden Galatasaray başkanı Ünal Aysal’ın açıklamalarından sonra böyle geç kalınmış bir açıklama yapıldı?

TFF: Avrupa kupalarına tescil edilen sıralamadaki takımlar katılacaktır.

TFF’ye soru 4: Kupalara katılan takımların şike yaptıkları tespit edilirse gruplardan atılacakları UEFA tarafından açıklanmıştı. Peki alınamayan karar nedeniyle sıralamadaki diğer takımlar Avrupa’ya gidemeyecekler bu durumda bu takımların hakkı ne olacak?

TFF: TFF’nin hareketsiz kalarak şaibenin ortadan kaldırılmasına yönelik herhangi bir adım atmadığı iddiası şaşırtıcı ve manidardır.

TFF’ye soru5: TFF şu ana kadar hangi adımı atmıştır ki? Manidar olan nedir?

Sporkolik.net kişi ve kurumlardan bağımsız olarak sadece seyir zevki yüksek, fair-play ruhu taşıyan temiz futbol istemektedir.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ