24 Şubat 2024 Cumartesi

İyi mücadele eden kazandı

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, Sivasspor’u 2-0 yendikleri maçta çok iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Bülent Korkmaz, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, ilk 15 dakika zorlandıklarını belirterek, ”Daha sonra oyunun hakimiyetini elimize aldık. Çok pozisyonuna girdik ve maçı kazandık” dedi.

Türkiye Ligi’nin üst seviyede bir lig olduğunu kaydeden Bülent Korkmaz, ”İyi mücadele ettiğiniz ve oyun disiplinine sadık kaldığınız sürece galibiyete yakın olursunuz. Keyifli bir maç oldu. Yolumuza devam edeceğiz ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u yukarıya doğru taşıyacağız” diye konuştu.

Bülent Korkmaz, ikinci yarıda oyuna giren Visca’nın görevini yaptığını vurgulayarak, ”Visca devamlı kullandığımız oyuncu. Futbol bilgisini ve görüşünü de geliştirsek çok katkısı olacak. Visca sonradan girince daha etkili oluyor” ifadelerini kullandı.
Karşılaşmada Pedriel’in penaltı atışında gole izin vermeyen kaleci Eduardo’nun kariyerindeki 21 penaltıdan 16’sını kurtardığının belirtilmesi üzerine Bülent Korkmaz, ”Kalecimize teşekkür ediyorum. Çok karakterli, lider vasıflı bir oyuncu. Kalede güven vermesi önemli” diyerek sözlerini tamamladı.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER