14 Nisan 2024 Pazar

Nuri Şahin yine dizinden sakatlandı

Milli futbolcu Nuri Şahin, Real Madrid’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk antrenmanında talihsiz bir sakatlık yaşadı. Dizinden sakatlanan genç futbolcu, en az 2 hafta antrenmanlara katılamayacak.

Real Madrid, Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles kentinde, ilk antrenmanını yaptı. Henüz antrenmanın başında dizi dönen milli futbolcu Nuri Şahin, Mr’ının çekilmesi için acilen hastaneye götürüldü. Mr sonuçları, Nuri’nin en az 2 hafta antrenmanlara katılamayacağı ortaya koydu. Bununla birlikte, Nuri’nin geçen sezon Bundesliga’yı erken kapamasına neden olan dizinden sakatlanmadığı açıklandı.

Eflatun – beyazlıların sözleşmelerini uzattığı Pepe ve Sergio Ramos ise antrenman sonrası basının karşısına çıktı. 2016 yılına kadar sözleşmeleri uzatılan her 2 futbolcu da son derece mutlu olduklarını söyledi.

RAMOS: HER ZAMAN PAROLAMIZ ŞAMPİYONLUK
Yeni sezona büyük umutlarla hazırlandıklarını ifade eden Sergio Ramos; “Her zaman şampiyonluk parolasıyla yola çıkıyoruz. geçen sezonki eksiklerimizi kapatmak için çok çalışıyoruz. Barcelona ile yine büyük bir mücadele içine gireceğiz ancak kadromuzun son hali ve çalışma tempomuz, bana geçen yıla oranla daha başarılı olacağımızı söylüyor” dedi.

2005 yılında Sevilla’dan transfer edilen Ramos, takımda 2 lig,, bir de Kral Kupası zaferi yaşadı. 2007’de Porto’dan alınan Pepe de bir kez şampiyonluk gördü. Pepe’nin, geçen sezon Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında, Barcelona’ya karşı gördüğü kırmızı kart çok konuşulmuştu.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER