Galatasaray’ı yenmek istiyoruz

Braga teknik direktörü Jose Peseiro ve yedek kaleci Quim maçın oynanacağı statta düzenlenen basın toplantısına katıldılar.

Peseiro; “Tabi ki ekonomik amacımız da var ama Galatasaray’ı yenerek moral bulmak isityoruz. Porto maçı bizim moralimizi bozmadı. Bu maça kazanmak için çıkıyoruz. Bizim için her zaman B planımız vardır bu maçta da B planımızı uygulacağız. Gruptan hem Cluj hem de Galatsaray’ın çıkma şansı var. Yarınki maçtan sonra kimin gruptan çıkacağı belli olacak. Galatasaray iyi bir takım. Hoşuma giden bir oyun sistemi var. Pozitif ve olumlu bir futbol tarzları var. Türkiyede daha çok defans yaptık fakat umduğumuzdan daha farklı bir Galatasaray vardı. Biz de defansta kaldık ve kontraataklarla tehlike yakaladık. Braga’nın her zaman asıl takımı vardır. Yedek takımımız yoktur yarın as takımımızla sahada olacağız” diye konuştu.

Braga’nın yedek kalecisi Quim ise ; “Kazanmak için bu maça çıkacağız. Kazanmayı çok istiyoruz. Durumum çok iyi değildim ama şimdi kendimi iyi hissediyorum. Ümüdimiz yok ama bu maçı kazanarak kendimizi kanıtlamak istiyoruz. Daha iyi bir durumda olmayı isterdik” şeklinde konuştu.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER