17 Nisan 2024 Çarşamba

Samsunspor’da 2 yeni transfer

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Samsunspor, Nijerya Milli Takımı’nın genç santrforu Ekigho Ehiosun ve Bucaspor’un kalecisi Atilla Özmen ile sözleşme imzaladı.

 
Samsunspor Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, Nuri Asan Tesisleri’nde Nijerya Milli Takımı’nın genç santrforu ve Narri Wolves FC’nin futbolcusu olan Ekigho Ehiosun’u satış opsiyonu Samsunspor’da olmak üzere 1 yıllığına kiralayan sözleşmeyi imzalattırdı.

 
Samsunspor’un menfaati için elinden geleni yapacağını açıklayan Ekigho Ehiosun, “Buraya gelmeden önce Karabütspor’dan da teklif vardı. Teklif değerlerinde farklılık yoktu. Gelmeden önce Samsunspor ve Karabükspor hakkında araştırma yaptım. Samsunspor’un çok büyük bir geçmişi olduğunu öğrendim. Bunun yanı sıra daha önce Türkiye’de oynayan kaleci Shorunmu bilgi aldım. Samsunspor’da son derece mutlu olacağımı söyledi. Duyduklarım ve şuan yaşadıkları aynı. İnanıyorum ki önümüzdeki sezonlarda Samsunspor’un fanatik taraftarları ile çok iyi bir sezon yaşayacağız. Verdiğim kararın son derece doğru olduğuna inanıyorum” dedi.

 
Aynı törende Bucaspor’un kalecisi Atilla Özmen ile de 3 yıllık sözleşme imzalanırken, Atilla Özmen, “Samsunspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Samsun’da bir spor kenti. Önümüzdeki senelerde başarılı sezonlar geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu. 

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER