Galatasaray’da temizlik günü

Pino, Mehmet Batdal, Anıl, Eray, Serkan Kurtuluş, Musa Çağıran, Serdar Eylik ve Mustafa Sarp gibi isimlerden bazıları ile yolların ayrılması bekleniyor. Takım pazartesi günü ise 2. kamp için Almanya’ya gidecek!

Galatasaray’ın 11 günlük Avusturya kampından sonra gönderilmesine karar verilen 6 oyuncu ile bugün Florya’da vedalaşılacak. Teknik direktör Fatih Terim’in 30 kişilik kadroyu 24’e indirerek, pazartesi günü Almanya’da başlayacak 2. kampa 24 futbolcusunu götüreceği öğrenildi.

Teknik adamın bugün Florya’da yapılacak görüşmelerde bu 6 oyuncusuna teşekkür ederek uğurlayacağı belirtilirken, kesinleşen isimler arasında geçtiğimiz sezon Konya’ya kiralık giden Mehmet Batdal, Musa Çağıran, Serdar Eylik ve Mustafa Sarp gibi futbolcular bulunuyor. Kalecilerder birinin de 2. kamp sonrası gönderilmesi planlanıyor.

Sarı-Kırmızılı takım, 2 günlük iznin ardından bugün yeniden topbaşı yapacak. Florya’da hazırlıklara başlayacak olan takım pazartesi günü ise 2. kamp çalışmaları için Almanya’ya gidecek. Aslan, kamp sırasında 2 de hazırlık maçı yapacak.

CİMBOM DEVLERLE OYNAYACAK
20 Temmuz’da Hollanda ekibi FC Twente ile Osnabrück’te karşılaşacak G.Saray, diğer hazırlık sınavını ise İtalyan devi Inter önünde verecek. 24 Temmuz’daki maç, Bochum Rewirpower Stadyumu’nda oynanacak. Takım 27 Temmuz’da İstanbul’a dönecek ve 28 Temmuz’da da Arena’da Liverpool ile karşılaşacak.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER