Başkanın son sözü tişört oldu

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma sürecinde hassas bir dönem geçiren Fenerbahçe Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan Fenerium, taraftarların yanı sıra, kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ın da ifade ettiği slogandan yola çıkarak ”Son sözümüz Fenerbahçe” tişörtleri üretti.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, ”Tribünlerde hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe” sloganından yola çıkarak hazırlanan tişörtlerin bugünden itibaren Fenerium mağazalarında yer alacağı bildirildi.

Açıklamada, ”(Hep destek tam destek), büyük Fenerbahçe taraftarı için bir slogan değil, takımına sonsuz desteğini anlatan bir ifade, bir yaşam biçimidir. 12. Adam, her koşulda takımının, kulübünün yanındadır. Bizi büyük ve rakiplerimize karşı güçlü, yenilmez ve tek kılan aramızdaki bu güçlü bağdır. Tribünlerde hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe. Bu slogandan yola çıkarak hazırlanan tişörtlerimiz Fenerium mağazalarında taraftarlarımızla buluşuyor” denildi. 

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER