30 Mayıs 2024 Perşembe

Galatasaray’da ilk temizlik yapıldı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Almanya kampına götürülecek oyuncuların listesini açıkladı. Kadroda Mustafa Sarp, Pino, Serkan Kurtuluş, Mehmet Batdal, Musa Çağıran ve Okan Derici gibi isimler yer almadı.

Sarı kırmızılı ekibin Almanya kampı kadrosunda şu isimler yer alıyor; Aykut Erçetin, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Aydın Yılmaz, Selçuk İnan, Johan Elmander, Arda Turan, Milan Baros, Tomas Ujfalusi, Ayhan Akman, Hakan Balta, Semih Kaya, Juan Culio, Bogdan Stancu, Yekta Kurtuluş, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Anıl Dilaver, Eray İşcan, Servet Çetin, Kazım Kazım, Ufuk Ceylan.

“ALMANYA DÖNÜŞÜ DE KÜÇÜK BİR LİSTE OLABİLİR”
Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirilen yeni sezon forma tanıtımı sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Fatih Terim, ”Almanya kampında bazı oyuncularımız burada kalacak. İnşallah olmaz ama Almanya dönüşü de küçük bir liste olabilir” dedi.

Göreve geldikleri dönemde bazı oyuncularla yollarını ayırdıklarını, şimdi de yine bazı oyuncuların yolunu açma adına hareket ettiklerini aktaran Terim, kamp sonrası benzer bir uygulama olabileceğinin altını çizdi.

Kamp döneminde takıma takviye olup olmayacağı soruları üzerine ise Terim, ”Umarım olur ama bizim kafamızda bazı planlar var ve bu planları hayata geçirmek istiyoruz. Ancak bu planlar takviye yapılmasıyla ilgili değil” demekle yetindi.

Öte yandan, Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, futboldaki şike soruşturmasıyla ilgili yöneltilen sorulara, ”Biz başkanımız vasıtasıyla gerekli açıklamalarımızı yaptık. Artık susup bekleyeceğiz” yanıtını verdi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ