Meireles ayrılmak istiyor

Vukuat listesi BATE Borisov maçının 3. dakikasında gördüğü kırmızı kartla iyice kabaran Raul Meireles‘in Fenerbahçe‘yi düşünecek hali kalmamış! Portekizli futbolcunun, Belarus dönüşü sarı-lacivertli yöneticilerle bir araya geldiği ve sert uyarılar aldığı öğrenildi. Yöneticilerin, “Gerek özel hayatınla, gerekse de saha içindeki yaptıkların yüzünden takımı zor durumda bırakıyorsun. Sıkıntın varsa söyle. Gitmek istiyorsan da istediğin yere gidebilirsin” diyerek Meireles’e çıkıştığı belirtildi

ZORLA TUTAMAYIZ
Bu uyarı üzerine Meireles, ağzındaki baklayı çıkardı. Benfica ve Fioreintina’nın kendisini istediğini aktaran tecrübeli oyuncunun, “Burada mutlu değilim. İzin verin sene sonu gideyim” dediği ifade edildi. Yöneticilerin Meireles’e yanıtının ise, “Kimseyi zorla tutacak değiliz. Gitmek istiyorsan 10 milyon euro’yu getir ve git” şeklinde olduğu kaydedildi. Meireles, Chelsea’den 10 milyon euro bedelle transfer edilmişti.

KOCAMAN KESiK
Trabzon’da Meireles’in cezası nedeniyle Emre ve Mehmet Topal’ı orta sahada birlikte kullanan Aykut Kocaman, ikilinin performansından çok memnun kaldı. Emre’nin önde bastığı dönemlerde arkada kalan boşlukları Topal’ın çok iyi doldurduğunu düşünen Kocaman, ligde ilerleyen dönemde de Meireles’i kesip bu ikiliyi birlikte kullanma seçeneğini planları arasına ekledi.

Kaynak: Sabah

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER