26 Mayıs 2024 Pazar

Kadıköy’de skandal

Maçın başlama düdüğünden sonra taraftarlar basın mensuplarına küfür ederek yabancı madde atmaya başladı. Bu gelişme üzerine Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç gelerek basın mensuplarının tribünü boşaltmasını istedi. 2 dakika içinde stadyumdaki tüm basın mensupları dışarı alındı. Basın mensuplarının çıkmasından sonra da maç kaldığı yerden devam etti.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılan maçta ilk olarak 58. dakikada, üzerlerinde futbolda şike iddialarına yönelik soruşturmaya ilişkin tutuklanan kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ın fotoğrafları bulunan tişörtle 2 taraftar sahaya girdi. Bu taraftarlar kısa süre içinde tribüne gönderilirken karşılaşma kısa bir duraklamanın ardından devam etti.

Mücadelenin 67. dakikasına doğru bu kez, daha fazla sayıda taraftar sahaya girince maç yine durdu. Stattaki tüm görevlilerin yanı sıra futbolcular da bu taraftarları dışarıya çıkarmaya çalışırken karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile saha kenarında görüştü.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç da taraftarları sakinleştirmek için sahaya girerken anonsları da dinlemeyen taraftarlar sahaya akın etti. Saha bir anda taraftarlarca doldurulurken karşılaşmanın hakemleri soyunma odasının yolunu tuttu.

Karşılaşmayı yayımlayan yayıncı kuruluşun pilot kameralarının görüntü alması da taraftarlarca engellendi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ